Aktuality

Ani karanténa nás nezastavila

Psalo se datum 10. března 2020. Ten den jsme byli nuceni zrušit konání domácího kvalifikačního kola ve Vyškově. Tolik jsme se na něj těšili, že jsme doslova odpočítávali hodiny. O dva dny později přišla ale další, smutnější zpráva. Do odvolání jsou zrušeny veškeré naše tréninky. Co teď?

Nikdo nevěděl, jak dlouho bude plošný zákaz trvat. Už po pár dnech nám všem ale bylo smutno, a proto jsme přišli s řešením. Vznikl projekt s názvem FALCO BOJUJE ONLINE. Děti dostávaly od svých trenérek několikrát do týdne různé úkoly, které plnily a své výsledky formou fotek a videí pak posílaly trenérkám nazpět. Vše fungovalo prostřednictvím aplikace WhatsApp, díky které jsme mohli být denně ve spojení.

Za splnění všech úkolů za jednotlivý den holky sbíraly zlaté hvězdičky. Na ty, které nasbírají celkem alespoň 20 hvězdiček, bylo připravené překvapení – FALCO VÝLET! Trenérky ale nikomu neprozradily, jaký že výlet by to měl být. Všechny holky byly zvědavé a natěšené zároveň, a to je motivovalo do dalších domácích tréninků.

Jaké úkoly bylo potřeba během projektu splnit? Každý den byl jiný, něčím zajímavý a ozvláštněný. Po poctivé rozcvičce na protažení nohou i zad jsme společně trénovali práci s náčiním, opakování soutěžních sestav, posilování nebo velice oblíbený Just Dance. Holky si ale také procvičily fantazii při vymýšlení krátkých vlastních choreografiích nebo rozehřívaček. Každá z nich byla jiná, každá byla výjimečná. V rámci projektu jsme ale také malovali své vysněné kostýmy, vyplňovali FALCO dotazníček, pomáhali doma maminkám s úklidem a soutěžili o naše oblíbené ponožky Dedoles.

I přesto, že jsme se nemohli stýkat osobně, holky v rámci chatu podporovaly jedna druhou. Chválily si předvedené výkony, vzájemně si přály dobré ráno i dobrou noc. Všechno zlé je k něčemu dobré. Tým se semkl a myslím si, že o to více si teď budeme všichni vážit společně strávených momentů.

Na jeden takový už se všichni moc těšíme. Holkám se totiž opravdu povedlo nasbírat 20 hvězdiček a vybojovat si již zmiňovaný výlet. A kam že se FALCO vydá?

Společně do JUMP PARKU!

Aktuality
Příspěvky

Letní popletené soustředění 2021

Sluníčko svítí, léto je v plném proudu a naše mažoretky si užívají letních dobrodružství. V červenci a srpnu máme mažoretkové prázdniny a pravidelné tréninky neprobíhají, přesto jsme

FALCO NAROZENINOVÁ OSLAVA

Poslední červnová neděle letošního roku byla pro nás všechny velmi výjimečná a speciální. Protože se karanténní opatření postupně uvolňovala, konečně jsme měli možnost všichni společně

Co bude s letošní sezónou?

Ještě jsme se ani nestihli pořádně nabažit luxusní soutěžní atmosférou, kterou všichni tak moc milujeme, a zase si na ni budeme muset nějakou dobu počkat.

Ani karanténa nás nezastavila

Psalo se datum 10. března 2020. Ten den jsme byli nuceni zrušit konání domácího kvalifikačního kola ve Vyškově. Tolik jsme se na něj těšili, že