Aktuality

Co bude s letošní sezónou?

Ještě jsme se ani nestihli pořádně nabažit luxusní soutěžní atmosférou, kterou všichni tak moc milujeme, a zase si na ni budeme muset nějakou dobu počkat. V letošním roce jsme stihli jedinou soutěž – O bohumínské srdce. Buďme rádi za ni. Žádnou další nám totiž situace nedovolila.

Krásné nazdobené kostýmy jsou zase schované, letošní hudby v podstatě nevyužité. Jelikož nám některé holky na příští sezónu přechází do věkově starší kategorie, o stejném složení miniformací už si také můžeme nechat jen zdát.

Letos by za FALCO startovalo celkem 15 sestav. Po dvouměsíční pauze by nás čekalo plno práce s tím, abychom holky opět připravili do závodní formy. Zároveň by to byl trochu závod s časem, a protože trenérky jsou na všechny sestavy 2, nerady by něco podcenily. Zároveň bychom pak byli časově ochuzeni o přípravu na další soutěžní sezónu. Proto jsme se rozhodli se k té letošní již nevracet.

Ač je to smutné, jsme v tom všichni společně. Co je ale nejdůležitější? Všechny naše holčičky jsou zdravé a připravené si to všechno vynahradit v příští soutěžní sezóně. Už teď se totiž učíme nové prvky, makáme na gymnastice a naší oblíbené pohybové průpravě. Trénujeme v úterý, ve středu a v pátek na ZŠ Morávkova vždy v čase 16:30 – 18:30.

FALCO se přece nevzdává!

A nepřestává věřit♥

Sezóno 2021, těš se 🤟 

Aktuality
Příspěvky

Letní popletené soustředění 2021

Sluníčko svítí, léto je v plném proudu a naše mažoretky si užívají letních dobrodružství. V červenci a srpnu máme mažoretkové prázdniny a pravidelné tréninky neprobíhají, přesto jsme

FALCO NAROZENINOVÁ OSLAVA

Poslední červnová neděle letošního roku byla pro nás všechny velmi výjimečná a speciální. Protože se karanténní opatření postupně uvolňovala, konečně jsme měli možnost všichni společně

Co bude s letošní sezónou?

Ještě jsme se ani nestihli pořádně nabažit luxusní soutěžní atmosférou, kterou všichni tak moc milujeme, a zase si na ni budeme muset nějakou dobu počkat.

Ani karanténa nás nezastavila

Psalo se datum 10. března 2020. Ten den jsme byli nuceni zrušit konání domácího kvalifikačního kola ve Vyškově. Tolik jsme se na něj těšili, že