Nábor nových členů

Baví tě tanec, balet a gymnastika nebo se ti líbí a ráda by ses to naučila? Chceš poznat nové kamarádky, se kterými zažiješ spoustu legrace a nezapomenutelných dobrodružství? Líbí se ti třpytivé kostýmy a toužíš se v nich postavit na taneční parket? Pokud se chceš účastnit soutěží, pracovat na sobě, chodit na tréninky a poznat kouzlo tanečního světa, přidej se k nám!

Do naší taneční FALCO rodiny přijímáme úplné začátečníky i již pokročilejší mažoretky ve věku od 4 let.

Čím je mažoretkový sport jedinečný?

Mažoretkový sport v minulosti prošel velkou změnou. Dechovou hudbu nahradily moderní skladby, uniformy zase krásné třpytivé kostýmy. Mažoretky jsou dnes plnohodnotným odvětvím sportu, které v sobě skrývá tanec, baletní průpravu, gymnastiku nebo i kroky latinskoamerických tanců. Je to sport velmi různorodý a holčičky se tak na tréninku nikdy nenudí. Každý rok se učí nové choreografie, nové prvky a oblékají nové dresy. Česká republika se v současnosti drží na špičce mažoretkového sportu a každoročně tak stojí na stupních vítězů na evropských i světových šampionátech.

Proč tančit pod křídly mažoretek FALCO?

Nejsme pouze obyčejný taneční kroužek. FALCO je pro naše holčičky druhou rodinou, se kterou tráví spoustu času. Kromě tréninků, které probíhají několikrát do týdne, pořádáme i tematická soustředění s bohatým programem plným her nebo soutěží, slavíme klubové narozeniny, o Vánocích společně čekáme na Ježíška. Vytváříme holkám dětství plné nezapomenutelných zážitků, radujeme se společně z úspěchů na soutěžích, ale zároveň je učíme, že ne všechno je v životě zadarmo, ale že je třeba jít si za svými sny. Zastáváme individuální přístup s ohledem na jedinečnost každého děvčátka, umíme být přísné na tréninku, ale zároveň dát pusu na dobrou noc a pomazlit. Tančíme s láskou k dětem, s láskou k tomuto sportu i k FALCU samotnému.

Chceš se stát jednou z nás?

Od září otevíráme tréninky pro nové zájemce a moc se na všechny těšíme.
Nabízíme možnost tréninků na zkoušku, kdy si během dvou týdnů holčička vyzkouší, jestli se jí s námi líbí a jestli jsou mažoretky pro ni to pravé ořechové.

Vyplňte prosím online přihlášku a my se Vám ozveme zpět se všemi dalšími informacemi.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás!

Online přihláška