Tréninky

rozpis tréninků final

Pravidelné tréninky probíhají v tělocvičně na ZŠ Morávkova ve Vyškově – Dědidích.

Mažoretky jsou rozděleny do několika věkových kategorií, které zahrnují děti od 3-7 let, kadetky od 8-11 let a juniorky od 12-15 let. V tréninkových hodinách se věnujeme práci s náčiním baton i pom, gymnastice a akrobacii, posilování nebo pohybové průpravě. Dále postupně trénujeme všechny soutěžní i nesoutěžní choreografie.

Novinkou od tohoto školního roku budou otevřené hodiny pro všechny rodiče našich mažoretek, které budou probíhat vždy 1x měsíčně po předchozí domluvě s trenéry. Rodiče tak budou moci vidět, jak s dětmi na tréninku pracujeme a zároveň budou moci sledovat pokroky svých holčiček.

Chcete si to s námi vyzkoušet?

Pro všechny nové holčičky, které by se rády přidaly mezi nás, nabízíme možnost přijít se podívat (po předchozí domluvě) na kterýkoliv trénink v září a zkusit si zatančit společně s námi. S sebou nezapomeňte přiléhavé oblečení – tričko, legíny/kraťasy, měkké taneční piškoty a pití, případně malou svačinku. Důležité je mít sepnuté vlasy, aby při tréninku nepřekážely. První měsíc tréninků si s námi můžete zkusit zdarma a poté se rozhodnout, zda je to pro Vás to pravé ořechové – FALCOVÉ. Více informací se dozvíte v sekci Nábor 2022.

Těšíme se na Vás!